Transport wózków widłowych

Nie ma to jak szeroka i dopasowana do oczekiwań rynku specjalistyczna oferta transportowa. Wzdłuż i w szerz rynku transportowego mnożą się oferty transportowe jak nigdy dotąd. Dzięki temu można zamówić transport praktycznie wszystkiego co tylko da się przewieźć, a da się przewieźć prawie wszystko, łącznie z wózkami widłowymi jezdniowymi każdego rodzaju, czy to wózek z napędem spalinowym, czy elektrycznym, wózek naładowny, unoszący, podnośnikowy, ciągnikowy, czy wreszcie jezdniowy specjalny.

– Realizujemy przewóz wózków widłowych przy pomocy specjalistycznych naczep z najazdami i wciągarkami – mówi nam informacja jednej z firm specjalistycznych tego typu.

Aby możliwy był transport wózków widłowych potrzeba specjalnego rodzaju naczep. Naczepy takie muszą posiadać specjalnie wzmocniony spód, umożliwiający transport ładunku ponadgabarytowego. Również specjalny bywa zasięg działalności firm, z reguły zawężony do określonego obszaru geograficznego.

– Zdarza nam się wyruszyć poza Warszawę, by przewieźć wózek lub wózki, bez różnicy. Świadczymy usługi w tym zakresie nawet niekiedy poza województwem mazowieckim – wyjaśnia jeden z pracowników firmy.