Transport adr

Transport ADR, czyli transport materiałów niebezpiecznych. Jest to rodzaj transportu, który wymaga spełnienia dodatkowych warunków, czy to odnośnie pakowania, czy też środka transportu i sporządzenia dodatkowych formalnych wymogów specjalnie na potrzeby realizacji takiej usługi.

– Każdy z produktów ma swoje specyficzne wymagania – dowiadujemy się z wiarygodnych źródeł. – Nie każdy jednak może być obsługiwany przez transport z wykorzystaniem połączeń transportowych standardowych. Wybrane firmy poprzez swoją współpracę z najlepszym na rynku doradztwem ds. transportu towarów niebezpiecznych, mogą zaoferować kompleksową usługę związaną z transportem tego typu towarów.

– Nasi klienci mogą liczyć na pełną i kompleksową informację na temat wymagań i warunków w jakich transport może być realizowany – informuje jeden z wiarygodnych przedstawicieli branży. – W naszej ofercie posiadamy również certyfikowane opakowania ze ścisłym przeznaczeniem dla pakowania materiałów niebezpiecznych.

Automotive? Budownictwo? Chemia i kosmetyki? Energetyka? Okna i meble? Papier i opakowania? Zabawki? – każda z tych dziedzin może swobodnie być obsługiwana przez transport ADR.