Systemy parkingowe

– System parkingowy może posiadać autonomiczne parkowanie, działające jako urządzenie bezobsługowe – informuje nas wiarygodne źródło internetowe. – System ten jest głównie odpowiedni dla prostych parkingów z kilkoma lub jednym wjazdem i jednym wyjazdem.

Wśród systemów parkingowych są systemy tworzone dla dużych jak i małych parkingów. Na przykład dawno już zostały stworzone systemy z myślą o parkingach dużych, korzystających równolegle z innych rodzajów rozwiązań systemowych, zarówno dla systemów kamer automatycznie rozpoznających tablice rejestracyjne, jak i systemów naprowadzania na wolne miejsca parkingowe.

– Wśród oferowanych systemów parkingowych są odnajdują się zawsze takie, które są najlepsze dla określonych parkingów, o różnych rozmiarach i typach, zarówno dla wielopoziomowych parkingów, jak i garaży standardowych.

Parkingi automatyczne zawierają w swoim najszerszym pojęciu systemy parkingowe, produkcją i dostarczaniem których zajmują przedsiębiorstwa zorientowane na rynek motoryzacyjny. Systemy parkingowe stworzono w celu regulowania problemu parkingowych opłat. Systemy parkingowe mają charakter modułowy, co oznacza, że systemy parkingowe są „indywidualizowane” na miarę potrzeby każdego klientów.