Suzuki V-Storm 650

Jest to jeden z ciekawszych motorów wyprodukowanych przez firmę Suzuki, który łączy w sobie wygląd enduro, ma moc motoru sportowego, w opcji z kuframi załadować go można jak Gold Winga. Wszystko to składa się na świetnie wykonany motocykl użytkowy.
Spore skoki zawieszenia oraz ergonomiczna pozycja za kierownicą gwarantują bardzo wysoki komfort jazdy. Przed wiatrem i deszczem ochronę zapewnia szyba, posiadająca regulowaną wysokość.
Silnik tego motoru znany jest z modelu SV 650. Ma on układ widlasty V 90o, czterosuwowy, dwucylindrowy o pojemności skokowej 645 cm sześciennych. Całość chłodzona jest cieczą, a rozrząd jest typu DOHC. Moment obrotowy wynosi 60 Nm przy obrotach rzędu 6400 na minutę, a maksymalna moc to 70 koni mechanicznych przy 8800 obrotach na minutę.
Fabryczne wyposażenie posiada bagażnik sporych rozmiarów, dzięki czemu użytkownik ma możliwość zainstalowania zestawu kufrów bagażowych. Dodatkowo instalację tę poprawia poręczna regulacja napięcia wstępnego sprężyny tylnego amortyzatora.
Masa V-Storma na sucho wynosi 187 kg.