Regeneracja wałów napędowych

Dostępne są na rynku usługi przedsiębiorstw produkujących, ale i naprawiających wały napędowe, traktowane jako element przenoszenia napędu wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych, takich jak samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, pojazdy szynowe, maszyny robocze, koparki, ładowarki, urządzenia hutnicze i kopalniane.

Usługi wspomnianych firm w zakresie regeneracji wałów napędowych są bardzo efektywne – prowadzą do sprawności pojazdu i bezpieczeństwa jazdy.

Usługi wykonywane są na wyspecjalizowanych maszynach, zachowując normy producentów wałów napędowych. Najbardziej profesjonalne wśród nich posiadają własne magazyny z częściami co znacznie poprawia czas realizacji każdego zlecenia, produkcji i naprawy. Zabiegając o klienta najlepszym poziomem usług, firmy te używają tylko części oryginalnych, wyłącznie czołowych potentatów, wśród których jest ITAL-CARDANO, GKN, KLEIN, DANA SPICER czy GWB.

Wykonywane są również wzmocnienia wałów napędowych do pojazdów dostawczych jak również off-roadu, które pracując w bardzo ciężkich warunkach dostarczają niemałej frajdy, na przykład w samochodach czołowych sportowców rajdowych.