Montaż szyb

Bywa czasem tak, że po prostu nie ma czasu na podjechanie do warsztatu, gdy tymczasem uszkodzeniu uległa któraś z szyb w naszym samochodzie. Dziś nie jest to już żadnym zmartwieniem, gdyż usługa może zostać wykonana w najdogodniejszym dla odbiorcy usługi miejscu. Wystarczy zadzwonić do profesjonalistów, których możemy odnaleźć chociażby w internecie.

Oferowany jest montaż szyb do samochodów osobowych, ciężarowych lub dostawczych, mniej lub bardziej renomowanych firm. Wymieniane są szyby czołowe, boczne i tylne. Prawdziwi profesjonaliści potrafią odzyskać też rejestracyjne naklejki, uszczelki i listwy, tym samym zmniejszając koszt wymiany poszczególnej szyby. Wyspecjalizowane w montażu szyb firmy stosują standardy najwyższe w zakresie takich materiałów jak chemia czy kleje, oraz samego montażu. Są też wśród standardowych usług opcje wymiany wkładów lusterek, czy też likwidacja nieszczelności szyb i uszczelek.

 Należy zaznaczyć przy tym, że uszkodzenie na przykład przedniej autoszyby nie musi wcale oznaczać jej wymianę, bowiem dostępne są profesjonalne zestawy do naprawy szyb czołowych.  Specjalne zabiegi ponadto pozwalają na przedłużenie żywotności szyby.