Volvo XC90

Volvo oznacza dziś coś więcej niż użyteczność, bowiem za sprawą harmonijnego wzornictwa, czystości, niczym niezakłóconemu luksusowi i zaawansowanym rozwiązaniom z zakresu komfortu i bezpieczeństwa wszystkich podróżujących (7 osób), Volvo XC90 jest marką samą w sobie, wyróżniającą się w gąszczu ofert motoryzacyjnych i jako jedyny taki SUV zaprojektowany w Szwecji, gdzie styl życia określa szeroko rozumiany dobrobyt czy nawet luksus życia na wysokim dostatnim, europejskim poziomie. Volvo XC90 to swego rodzaju pewność siebie i moc, bynajmniej nie krzykliwa, natomiast śmiała na pewno – powściągliwa elegancja to najlepsze określenie tego modelu Volvo.

Pośród dostępnych wersji silnikowych, w przypadku Volvo XC90 do wyboru jest cała gama silników, niezależnie czy diesla, czy benzynowe, odnajdziesz w tej gamie coś specjalnie dla siebie pamiętając, że dynamika w wielu przypadkach oznacza bezpieczeństwo.

Wśród silników diesla jest na przykład D5 AWD 225 KM Geartronic automatyczna, 8 biegów, 5 lub 7 miejsc, natomiast specyfkacja silnika benzynowego to choćby T6 AWD 320 KM, Geartronic automatyczna, 8 biegów, 5 lub 7 miejsc. Nie zabrakło też propozycji plug-in hybrid na przykłądzie T8 AWD Twin Engine, Geartronic automatyczna, 8 biegów, 5 lub 7 miejsc.