Ramki do tablic rejestracyjnych

Ramkę do tablic rejestracyjnych jest za pewne artefaktem bardzo pomysłowym, bo pozwalającym na taki montaż tablic rejestracyjnych, aby blacha rejestracji pozostała nietknięta, więc jest metodą w ten sposób bezinwazyjną dla tablic, natomiast prosta plastikowa konstrukcja ramki rejestracyjnej utrzymuje się na raptem dwóch wkrętach, przy czym sam montaż tablicy polega na zwykłym zacisku. Ramkę taką można z powodzeniem wykorzystać we własnym samochodzie. Jest to sposób solidny mocowania tablicy rejestracyjnej.

Produkt wykonywany jest zazwyczaj z mocnego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu swoje właściwości użytkowe zachowuje przez długi czas. Jego montaż z łatwością można wykonać za pomocą prostych narzędzi, takich choćby jak śrubokręt, a co ważne, unikając operacji młotkiem, który bywał niegdyś kluczem.

Myli się ten, kto twierdzi, że i w przypadku ramek rejestracyjnych udało się pominąć wątek marketingowy, bo to w końcu nazwy różnych firm wykonujących ramki widnieją na zacisku ramki. Jest to przysłowiowe niby nic, a jednak procesy marketingowe zaczynają się i kończą wielokrotnie na podobnych szczegółach, które gdzieś tam zawsze zapadają w pamięć.