Nakładki na zderzak

Dystrybutorzy wysokiej klasy akcesoriów samochodowych, pragną polecić użytkownikom aut listwy ochronne odpowiednie do różnych modeli i marek samochodów. Dostępne w sprzedaży listwy na zderzak muszą być, ze względu na cel, niezwykle trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Ekskluzywnie i ze smakiem

Idą tropem skojarzeń, tuning samochodowy to często niskie zawieszenie, wielkie spojlery i przyciemniane szyby. Tymczasem tuning rasowy jest prawdziwą sztuką modyfikowania wyglądu samochodu zgodnie z określonym stylem i modą. Profesjonalnie wykonany tuning jest przeróbką polegającą przede wszystkim na zwiększaniu osiągów wybranego samochodu oraz jest poprawą właściwości jezdnych. Moc auta dzięki temu jest dowolnie modyfikowana przy pomocy tak zwanego tuningu mechanicznego. Lepsze parametry są funkcją bardziej komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Tymczasem jeśli pragniemy nieco inaczej zamanifestować wyjątkowość swojego pojazdu, warto zainwestować w tuning wizualny. Zewnętrzny tuning zazwyczaj jest wymianą lub montażem elementów karoserii, takich jak: listwy zderzaka. Błysk i chrom akcesoriów należało by jednak zastosować z umiarem, gdyż prawdziwy szyk kryje się w prostocie.