Regeneracja reflektorów

Odbłyśnik reflektora, tak zwany odblask, to najważniejszy element dającym światło, ponieważ  wychodzenie światła zaczyna się właśnie od niego. Jeżeli w danym reflektorze wypalony jest odblask, wówczas nie jest w stanie wygenerować dostatecznie dużo światła aby podróżowanie nocą było i bezpiecznie, i komfortowe. Regeneracja polega na przywracaniu wartości fabrycznych odbłyśnikowi, dzięki czemu dość niskim kosztem można wciąż cieszyć się dobrym światłem z dotychczasowego źródła.
Regeneracja reflektorów jest niczym innym jak nałożeniem na odłbyśniku reflektora nowej powłoki . Czynność ta wykonywana jest za sprawą tak zwanej metalizacji próżniowej, po uprzednim przygotowaniu, czyli wcześniejszym usunięciu powłoki starej, odtłuszczeniu oraz nałożeniu lakieru. W zależności od modelu, czasookres regeneracji pojedynczego odbłyśnika zajmuje do dwóch dni roboczych, przy czym profesjonalizm firm gwarantuje możliwość montażu gotowych odbłyśników na wymianę.

 

Doświadczenie klientów pokazuje, że dobrze jest korzystać w tym zakresie z usług firm specializujących się w regeneracji reflektorów, jak również w naprawie xenonów, przeróbek z wersji angielskiej, amerykańskiej na wersje europejską, zajmujących się też polerowaniem szkieł, czy też wymianą na nowe.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *