Pompy lakiernicze

Pompy do malowania PILOT VESIR jest niskociśnieniową pompą malarską, dedykowaną materiałom o niskiej lepkości. Dostępne w wersjach krótkich oraz wydłużonych, montuje się je naściennie lub bezpośrednio. Standardowe wykonanie bywa pompą lakierniczą z tak zwanej nierdzewki. Osiąga ciśnienie wejściowe na poziomie 7 i 8 bar, natomiast robocze ciśnienie to od 10 do 84 bar, natomiast sama tłoczność to poziom 200-600 ccm.

Pompy do malowania GORDON są serią pomp przeznaczonych do prac pod wysokimi ciśnieniami roboczymi, co świadczyć może o tym, że wykonane są wysokojakościowo i starannie. Pompy lakiernicze tego typu odznaczają się znaczną uniwersalnością jeśli chodzi o rodzaj zastosowania (dostępnych jest tu wiele pomp, na które składa się stal nierdzewna i kwasoodporna).

Pompy do malowania Pilot BESTWIN są grupą pomp uniwersalnych, malarskich, które ukierunkowane są w kierunku ściśle przemysłowym. Pompa lakiernicza tej serii sprawdza się natryskując większość typów mediów płynnych.

Pompy do malowania Pilot WODAN jest natomiast grupą wyspecjalizowanych pomp natryskowych z dużą wydajnością, które zadedykowano stricte zadaniom przemysłowym. Używane bywają  z kompletem węży o zwiększonej długości.