Pomoc drogowa A2

– Aby stanąć na wysokości zadania i sprostać w pełni potrzebom klientów, korzystamy ze sprawdzonych lawet z wyciągarką  oraz przyczepy – wyjaśnia pan Zbigniew, właściciel jednej z wielu firm operujących na A2. – Dodatkowo dysponujemy specjalistycznymi stelażami by transportować motocykle.

W zakresie usług autoholowania jest cała szeroka oferta, a w niej wynajem podnośników koszowych/zwyżek do 25 m, wynajem samochodów osobowych i dostawczych, wynajem lawet i autolawet o różnej ładowności, transport motocykli, łodzi, quadów, transport samochodów o ładowności do 2 ton w kraju i za granicą, czy też po prostu pomoc drogowa w rejonie lub na terenie całego kraju.

– Dziś wiele firm ratuje kierowców z opresji. Niektóre wypadki są naprawdę niespodziewane. Są nimi często awarie, ale i kolizje drogowe bardziej i mniej groźne – mówi pan Zbigniew. – Jak też tu poradzić sobie bez autoholowania, gdy przychodzi sprowadzić samochód zza granicy? Na szczęście istnieje multum przedsiębiorstw małych i dużych, które odpowiednie tego typu usługi świadczą.

Firmy prześcigają się w pogoni za klientem i w trosce o poziom i kompletność świadczonych usług zabezpieczają i doposażają swój sprzęt pod wieloma względami, tak, by funkcjonował o każdej porze doby i roku.