Nissan Micra

– Nissan Micra jest miejskim samochodem – wyjaśnia dealer tej jakże uznanej marki. – W zamyśle jego twórców jest przełamywanie konwenansów, dlatego nowy Nissan Micra osiada wyjątkowy jak na tą klasę pojazdów, charakter.

Nowy Nissan Micra jest wyzwaniem postawionym standardom w projektowaniu małych pojazdów w zakresie osiągów, stylistyki czy komfortu. Mamy w tym przypadku do czynienia z wyjątkowym zestawem efektywnych i efektownych rozwiązań w konstrukcji wnętrza i nadwozia, auto posiada inteligentną technologię i wysokiej zwinności prowadzenie. To w końcu Nissan Micra już piątej generacji, oferujący niezapomniane wrażenia z jazdy.

– Auto posiada właściwości jezdne na miarę piątej generacji, takie jak inteligencja zawieszenia i jednostki napędowej, które sprawdzają się w krajowych warunkach świetnie, i mają coś do powiedzenia. Bynajmniej nie chodzi o mówienie spraw brakujących modelowi, bo wprawny kierowca szybko może się zorientować, że jazda idzie jak spłatka, pod każdym względem.

Producent zwraca szczególną uwagę na to, jak klienci spoglądają na tego typu modele. Samochód posiada przeto niską i szeroką podstawę, starannie wyrzeźbioną linię i nowoczesne detale, zdecydowanie go wyróżniające.