Garaże blaszane

Wiele osób ceni sobie komfort posiadania garażu. To ponoć zupełnie inna bajka eksploatować samochód, który jest garażowany i nie chodzi wyłącznie o okres jesienno – zimowo – wiosenny, choć to właśnie wtedy najłatwiej docenić posiadanie suchego miejsca, a co za tym idzie komfort związany z suchym samochodem gotowym do eksploatacji.

– To zupełnie inna bajka – mówi pan Rysiek, właściciel garażu blaszanego. – Postawiłem garaż na dzierżawionym poletku tuż obok naszego blokowiska. Wpierw na usypanym miejscu wykonaliśmy prowizoryczną podmurówkę ze starych płyt chodnikowych. A na to przyszła dopiero konstrukcja garażu blaszanego.

W okresie zimowym auto często bywa zasypane. Bywa też, że jego odśnieżanie lub wręcz odmrażanie jest bardzo uporczywe, bowiem trzeba chociażby przed wyruszeniem do pracy dobrze auto wyskrobać. W takim wypadku garaż blaszany może być idealną alternatywą, również dla tych, którzy posiadają dom bez garażu.

– Eksploatacja samochodu garażowanego to zupełnie inna bajka – wyjaśnia pan Rysiek. – Rano odwożę żonę do pracy a dzieci do szkoły i nie musimy już brać pod uwagę czyszczenia auta ze śniegu, zwłaszcza tego zmrożonego. Wszystko zaczęło się układać, bo samochód też inaczej odpala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *