Dywaniki welurowe

Dziś wiele firm na rynku motoryzacyjnym w Europie Środkowej zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale i popularyzowaniem weluru samochodowego jako produktu, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób stawiających na jakość produktu po prostu dobrego.

– Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości welur zastąpi u nas tradycyjne do niedawna wycieraczki gumowe – twierdzi pan Marian, właściciel wypożyczalni aut. – Welur to niepodważalne właściwości użytkowe ze względu na zachowywaną higienę miejsca. W Stanach welur to podstawa. Na przykład my współpracujemy z największymi producentami weluru w Europie, dzięki czemu nasze dywaniki to klasa pierwszej jakości, spełniają wszelakie standardy, zwłaszcza od strony oczekiwań klienta.

To prawda, że dywaniki welurowe wykonywane są zwykle z kilku jakości wykładzin. Stąd też występujące różnice cenowe wykładzin welurowych. Największy rynek samochodowy na świecie to jak łatwo zgadnąć rynek amerykański.  To rynek na którym w samochodach trudno spotkać gumowe wykładziny samochodowe, ponieważ welur to najpierw estetyka, ale i komfort, oraz funkcjonalność. Profesjonalny welur samochodowy wiąże w swojej strukturze nieczystości.