Skup samochodów

Nasz auto skup działa na terenie całej Polski. Skupujemy auta osobowe (w tym skup anglików), ciężarowe, naczepy, pojazdy uszkodzone, dostawcze, motocykle czy maszyny rolnicze. Działamy na terenie Wrocławia, Warszawy i okolic (Pruszków, Legionowo, Wołomin, Łomianki, Wyszków, Radzymin, Zielonka, Ząbki), Łodzi czy Krakowa.

Kilka słów o zaletach naszej oferty:

  • Dojazd do klienta – Dojeżdżamy do klienta odbierając samochody na kołach lub w przypadku pojazdów uszkodzonych na lawecie.
  • Minimum formalności – Transakcje przeprowadzamy zgodnie z prawem, sprawnie i bezproblemowo.
  • W każdym stanie – Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym.
  • Gotówka do ręki – W zależności od wybranej przez klienta formy płatności, płacimy gotówką lub przelewem.

Podstawowym punktem naszej oferty jest skup pojazdów używanych w woj. mazowieckim. Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie, jednak praktycznie codziennie odwiedzamy Pruszków, Legionowo, Wołomin, Łomianki, Wyszków, Radzymin, Zielonkę, Ząbki i inne miejscowości w okolicach Warszawy. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie odkupu samochodów – tych sprawnych, jak i tych uszkodzonych, co sprawia że jesteśmy w stanie przygotować korzystne rozwiązania dla obu stron. Skupujemy także pozostałe pojazdy takie jak motocykle, maszyny rolnicze i przyczepy.

Interesują nas auta stare i młode, zniszczone i zadbane. Kupujemy auta niezależnie od rocznika, przebiegu, marki i stanu technicznego. Kupujemy także auta dostawcze i ciężarowe. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy.

Dojeżdżamy do klientów w promieniu całego województwa mazowieckiego. Posiadamy własne pojazdy transportowe służące do odbioru samochodów nie nadających się do jazdy.

Świadczymy również usługi kasacji pojazdów osobowych w Warszawie, oraz z odbiorem w całym województwie mazowieckim. Możesz skorzystać z oferty demontażu samochodu w przypadku, gdy twój pojazd nie nadaje się już do naprawy. Adresujemy tą propozycję do właścicieli samochodów rozbitych oraz posiadaczy starych, skorodowanych i niesprawnych technicznie pojazdów.

Kompleksowo obsługujemy klientów z Wrocławia, Warszawy, Łodzi i Krakowa. Świadczymy bezpłatny dojazd na terenie całego województwa mazowieckiego i odbieramy pojazdy w celu dalszego złomowania. Działamy zgodnie z prawem i zachowujemy procedury związane z normami bezpieczeństwa, oraz normami środowiskowymi. Nowoczesny sprzęt pozwala nam na demontaż aut na najwyższym poziomie. Miła i fachowa obsługa oraz korzystne warunki to kolejne pozytywy naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu!