Nakładki na zderzak

– Nasza firma od ponad 20 lat jest marką – wyjaśnia pan Roman. – uznany producent nakładek progowych to taki, który zajmuje się nakładkami na zderzak oraz innymi akcesoriami samochodowymi wykonanymi ze stali szlachetnej. My, czyli lider na polskiego rynku w równym co zagranicznego, producent szerokiego asortymentu z branży dobrych motoryzacyjnych akcesoriów. Cieszymy się prawdziwą hossą zaufania klientów zarówno hurtowych, jak i detalicznych.

Produkty firmy pana Romana są faktycznie znane i cenione, trafiając w gust najbardziej wyśrubowany fanów motoryzacji.

– To nasza pasja tworzenia – mówi. – W pełni angażujemy się w każdą pojedynczą, indywidualną potrzebe każdego klienta z osobna.

zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych produkcji sprawia, że wszystkie produkty spod skrzydeł naszego rozmówcy charakteryzują się wysokimi wskaźnikami jakości, wykonań, i oryginalnymi, niepowtarzalnymi wzorami.

– Pyta pan o co chodzi z tymi nakładkami. Już panu odpowiadam, bo chodzi o to, że istnieje coś takiego w trendzie motoryzacyjnym jak tuning, który odzwierciedlać ma indywidualny gust użytkownika pojazdu. Dobra nakładka jest pewnym zdobieniem auta, nadając mu wyrazu.