Firma przeprowadzkowa

Z wynajęciem samochodu dostawczego nie ma dziś problemu. Wystarczy jeden rzut oka do sieci internet. Gorzej natomiast, jeśli klient zamieszkuje w rejonie bardzo małej miejscowości, gdzie odpada z założenia usługa typu taxi bagażowe. Wówczas pod uwagę brany jest wynajem auta dostawczego gdzieś w mieście na krótki termin.

– Miewamy zamówienia „przeprowadzkowe” – mówi pan Mirek, właściciel firmy taxi. – Oczywiście pierwszym pytaniem klienta przez telefon jest koszt takiej usługi, staramy się dostosować cennik pod średniego klienta.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych, a może taksówka bagażowa? Przed takim wyborem potrafi nas postawić rzeczywistość. Jest to kwestia pieniędzy, owszem, natomiast jest to też sprawa rozmiaru przeprowadzki, bowiem jeśli mamy tego wszystkiego naprawdę dużo, wówczas może się okazać, że najlepszym rozwiązaniem jest wynajem samochodu dostawczego na krótki termin.

– Jasne. Miewamy klientów z terenów wiejskich – odpowiada na pytanie pracownik firmy transportowej. – Bywa że jesteśmy angażowani do prac w gospodarstwie, gdzie nie ma możliwości zainwestowania w stały własny transport.

Zaleca się więc kontakt by zorientować się w temacie zawczasu.